مدیرعامل شرکت امدادخودرو ایران در نشست خبری با اصحاب رسانه خبر داد؛

هشدار برای استفاده از امدادهای متفرقه / آمادگی برای ارائه خدمات امدادی به خودروهای برقی

مدیرعامل شرکت امدادخودرو ایران با بیان اینکه براساس نظرسنجی‌های شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران، رضایت مشتری از خدمات امدادخودرو ایران بیش از ۸۵ درصد است، گفت: بزرگ‌ترین هدف ما براساس راهبرد کلان گروه صنعتی ایران‌خودرو، جلب رضایت مشتری و ارائه خدمات ایمن، استاندارد و ارزان به آن‌هاست.
دوشنبه 21 اسفند 1402

ایکوپرس- سید عباس میرحسینی در نشست خبری با رسانه ها از آغاز طرح امداد نوروزی از ۲۷ اسفندماه خبر داد و اظهار کرد: امدادخودرو ایران با تکیه بر پرسنل خوب و دانش فنی و براساس قطعات اصلی ایساکو و نرخ های استاندارد، تلاش کرده است تا رضایت نسبی مشتریان را جلب کند.
وی بر صدور پیش‌فاکتور به‌صورت الکترونیک برای امدادخواهان و ارائه خدمات پس از تایید آن ازسوی مشتری تاکید کرد و افزود: امداد خودروهای متفرقه که سراسری نبوده و بعضا موجب ایجاد مشکل برای مردم می شود با نرخ‌های متفاوت و تعمیرات غیراستاندارد فعالیت کرده و در مواردی با خودروهای متفرقه‌ فعالیت می‌کنند که خود نیاز به امداد دارد. این امدادگران با خدمات غیرتخصصی به خودروها و مشتریان آسیب وارد می‌کنند. 
میرحسینی، با تاکید بر این‌که مشتریان گروه صنعتی ایران خودرو از خدمات امدادخودروایران استفاده کنند، بیان کرد: این خدمات ازطریق سرشماره ۰۹۶۴۴۰ یا کانال‌های ارتباطی نظیر سایت امدادخودرو ایران، اپلیکیشن ایساکو و اپلیکیشن بسپر صورت می گیرد.


ارتقای سطح خدمات در سال ۱۴۰۳
وی با بیان اینکه برای سال جدید، برنامه‌های متنوعی برای ارتقای سطح خدمات داریم، گفت: در سال گذشته و در کلان‌شهر تهران، پلیس تلاش کرد تا امدادخودروهای استاندارد را جدا کرده و با متفرقه‌ها برخورد کند، اما همچنان هنوز در بزرگراه‌ها مشکلاتی داریم و لازم است برای آرامش خاطر مشتریان، رسیدگی بیش تری صورت گیرد.
مدیرعامل امدادخودروایران، افزود: در راستای توسعه خدمات در بزرگراه‌ها و ارایه خدمات بهتر با برخی بزرگراه‌ها و آزادراه‌ها نظیر تهران-شمال قرارداد بسته‌ایم و به‌صورت شبانه روزی فعالیت داریم، هرچند این اقدام برای ما هزینه‌زاست، اما مایل هستیم مردم از خدمات استاندارد استفاده کنند. برای حضور در آزادراه غدیر نیز قرارداد بسته‌ایم و در حال پیشبرد اقدامات هستیم.


میانگین انتظار مشتریان؛ ۲۵ دقیقه
میرحسینی، با بیان اینکه میانگین زمان انتظار امدادخواهان ۲۵ دقیقه است، گفت: در شهر تهران میانگین زمان ۱۵ دقیقه نیز داشته‌ایم، اما به دلیل اینکه خدمات سراسری ارائه می شود، میانگین زمان انتظار از لحظه تماس مشتری تا زمانی که امدادگر به محل می رسد ۲۵ دقیقه است و به‌دنبال کاهش آن هستیم.
میرحسینی، در پاسخ به این سوال که چرا ارائه خدمات به مشتریان از طریق مکان‌یابی آنلاین صورت نمی‌گیرد، بیان کرد: ۹۹ درصد این مشکل را پلتفرمی که بیش از دو سال است در حال طراحی و توسعه آن هستیم و در سال ۱۴۰۳ معرفی و رونمایی می‌شود، حل خواهد کرد و ۸۰ درصد درخواست خدمات امدادخودروی ایران نیز  ازطریق این پلتفرم ثبت خواهد شد. در این پلتفرم، مشکلات لوکیشن، پروفایل، مشخصات و سابقه خدمات رسانی به مشتریان رفع شده و پیش‌بینی می‌شود ازاین‌طریق، کاهش زمان انتظار امدادخواه به‌میزان سه دقیقه کاهش خواهد یافت.
وی از آمادگی ارائه خدمات امدادی به خودروهای برقی خبر داد و افزود: در حال حاضر خدمات حمل این محصولات به پایگاه‌های ثابت خودروهای برقی ایساکو صورت می‌گیرد و در سال آینده نسبت به توسعه خدمات اقدام خواهیم کرد؛ همچنین در سال آینده از موتورسیکلت های برقی در ناوگان امداد خودروی ایران استفاده خواهیم کرد.

خطر جانی امدادگران با فعالیت امدادهای متفرقه!
وی با اظهار نگرانی از فعالیت شرکت‌های متفرقه امدادرسانی برای ارائه خدمات بی‌کیفیت و گران به مشتریان، گفت: در برخی مناطق امدادهای متفرقه به‌صورت انحصاری فعالیت می‌کنند که امدادگران ما امنیت جانی در آن مناطق ندارند و بارها مورد آزار و آسیب قرار گرفته اند. 
وی در ادامه در پاسخ به سوالی در خصوص فعالیت امدادخودروهای متفرقه و نیز رسیدگی به شکایات مشتریان در صورت ناراضی بودن از خدمات امداد خودروایران، عنوان کرد: اعتقاد ما این نیست که کسب‌وکار امدادگران متفرقه را کوچک کنیم، بلکه معتقد هستیم هرکسی که استاندارد دارد، متخصص بوده و از قطعات اصل استفاده می کند، باید کار کند. ما نمی توانیم 100 درصد سهم بازار را در اختیار بگیریم، بنابراین همه باید مشغول باشند.
مدیرعامل شرکت امداد خودروایران، با تاکید بر این‌که امدادگران متفرقه باید متخصص و استاندارد بوده و نیز از جایی مجوز دریافت کرده باشند، گفت: حتما باید بر روی قیمت و کیفیت اقدامات این امدادگران نظارت صورت گیرد، اما بسیاری از امداد خودروها بدون مجوز فعالیت می کنند. ما به‌دنبال این هستیم که در سال آینده و به‌وسیله پلتفرمی، در همکاری با پلیس، تمامی امدادگران استاندارد، دارای مجوز و متخصص را تحت پوشش قرار داده و مردم برای دریافت امداد از ایران خودرو و سایپا یا هر جای دیگری، به این پلتفرم مراجعه کنند. در این پلتفرم آموزش های واحد به امدادگران ارائه خواهد شد و در نهایت، قیمت ها واحد شده و کانال‌های پیگیری برای مشتریان در نظر گرفته خواهد شد.
وی افزود: اگر مشتریان از مبلغ فاکتور خدمات امدادی یا نوع خدمت و رفتار امدادگران ایران خودرو رضایت نداشته باشند، می‌توانند ازطریق CRM امداد خودروایران یا CRM گروه صنعتی ایران خودرو اقدام کرده و شکایت خود را ثبت کنند.


شبکه امدادخودرو ایران با کارکنان بامهارت و آموزش‌دیده
وی با بیان اینکه شرکت امداد خودروایران دارای بیش از ۱۰ دفتر منطقه ای است که در هر دفتر به‌صورت میانگین سی کارمند بامهارت و آموزش‌دیده فعالیت می کنند، گفت: این مجموعه در حدود هزار و ۵۰۰ شهر و روستا امدادگر فعال داشته و بیش از ۲۰۰ هزار کیلومتر، خدمات جاده‌ای ارائه می‌دهد. هم چنین امدادخودروی ایران هزار و ۵۰۰ امدادگر متخصص و آموزش‌دیده دارد که از ابزارهای مخصوص و استاندارد استفاده می کنند‌.
میرحسینی با تاکید بر اینکه خدمات امدادخودروی ایران شبانه‌روزی است، عنوان کرد: تعداد خدمات برای امدادخودرو تقریباً روزانه سه هزار خدمات امدادی است. این مجموعه نه‌تنها به محصولات ایران خودرو خدمات تخصصی ارائه می‌دهد، بلکه به تمام محصولات فارغ از برند، خدمات عمومی ارائه می‌دهد. سیاست کلان ایران خودرو جلب رضایت مشتری است‌، ما تلاش کرده‌ایم جمله و کلمه امدادی را تقویت کنیم. مزیت رقابتی ما این است که در تمام نقاط ایران به صورت برخط و زنده حضور داریم.
مدیرعامل شرکت امدادخودرو ایران، با بیان اینکه در چند سال گذشته و در راستای ارتقای سطح خدمات‌رسانی، تلاش کرده‌ایم از تکنولوژی‌های جدید بهره گیریم، اظهار کرد: مرکز تماس ما قابلیت پاسخ‌گویی به پانصد تماس به‌صورت لحظه ای و همزمان را دارد در کنار آن تلاش کرده‌ایم از تکنولوژی‌های جدید و هوش‌مصنوعی استفاده کنیم؛ در سال ۱۴۰۳ می توانیم بهره‌وری کامل از تکنولوژی‌های نوین داشته باشیم‌.

تصاویر

هشدار برای استفاده از امدادهای متفرقه / آمادگی برای ارائه خدمات امدادی به خودروهای برقی

37830

نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

139472 :تعداد کل بازدیدها