(آرشیو ماه مرداد 1401)

قائم مقام توسعه و تولید گروه صنعتی ایران‌خودرو در آیین رونمایی کامیونت آترین‌پلاس خبر داد: حذف تولید خودرو ناقص در ایران‌خودرو دیزل

پورمجیب از حذف خودرو ناقص از فرآیند تولید ایران‌خودرو دیزل خبر داد و گفت: پس از سایت‌های تولید سواری که از خردادماه آغاز شد، از ابتدای شهریورماه نیز در این شرکت محصول ناقصی تولید نخواهد شد.

دوشنبه، 31 مرداد 1401 - 15:15

مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو در آیین گرامی‌داشت مقام خبرنگار مطرح کرد: بازتاب دستاوردهای ایران خودرو به رویکرد حرفه‌ای رسانه‌ها گره خورده است

مدیرعامل گروه صنعتی ایران‌خودرو رسانه‌ها را عامل مهمی در پیش‌برد اهداف ترسیم شده در صنعت خودرو کشور توصیف کرد و گفت: بازتاب دستاوردهای گروه صنعتی ایران خودرو، در ارتباط مستقیم با فعالیت‌ها و رویکرد حرفه‌ای رسانه‌هاست.

دوشنبه، 31 مرداد 1401 - 15:13

طی نیمه دوم سال جاری محقق می‌شود: ارتقای کیفی ۵۹ قطعه از محصولات ایران خودرو

معاون کیفیت گروه صنعتی ایران خودرو با اشاره به فراهم بودن زیرساخت‌های لازم برای اجرای فاز نخست طرح تحول کیفیت، گفت: در نیمه دوم امسال، شاهد ارتقای کیفی ۵۹ قطعه محصولات در خدمات پس از فروش خواهیم بود.

یکشنبه، 30 مرداد 1401 - 12:44

نمایش توانمندی‌های ایران خودرو و ۲۱ سازنده داخلی در روسیه

معاون صادرات و امور بین الملل ایران خودرو گفت: در نمایشگاه «اتوموبیلیتی» مسکو، توانمندی‌های ۲۱ شرکت از زیرمجموعه ایران خودرو در سطوح مرتبط با خودروهای سواری، سنگین و نیمه سنگین و خدمات مهندسی با ارایه ۹۹ قطعه و در ۲۳۲ متر مربع به نمایش گذاشته خواهد ش...

شنبه، 29 مرداد 1401 - 13:11

قائم مقام توسعه و تولید ایران‌خودرو از رشد ۴۳ درصدی تولید کامل خبر داد؛ خودروهای ناقص سایت مرکزی ایران خودرو صفر شد

قائم مقام توسعه و تولید گروه صنعتی ایران‌خودرو اعلام کرد: با برنامه‌ریزی‌ و اقدامات صورت گرفته و همت و تلاش کارکنان، خودروهای ناقص در سایت مرکزی ایران خودرو به صفر رسیده و صرفا خودروهای ناقص سایت تبریز در حال تکمیل و تجاری سازی است.

شنبه، 29 مرداد 1401 - 07:20

دریافت استاندارد کشورهای حوزه خلیج فارس (GSO) برای دنا

قائم مقام توسعه و تولید ایران خودرو، از دریافت استاندارد کشورهای حوزه خلیج فارس (GSO) برای محصول دنا خبر داد و گفت: با دریافت این استاندارد، امکان صادرات دنا به کشور عمان و سایر کشورهای حوزه خلیج فارس فراهم شده است.

دوشنبه، 24 مرداد 1401 - 13:23

مدیرعامل ایران خودرو در نشست با رسانه‌های بین‌المللی خبر داد: آماده رقابت با خودروهای وارداتی هستیم/ برنامه صادرات هفت هزار دستگاه خودرو به عراق در سال جاری/ «ری‌را» ایران‌خودرو را به بازارهای جهانی متصل می‌کند

مدیرعامل گروه صنعتی ایران‌خودرو در نشست خبری با نمایندگان رسانه‌های خارجی مقیم ایران، ضمن ارایه گزارشی از عملکرد این گروه صنعتی، برنامه‌ها و اهداف ترسیم شده در حوزه‌های مختلف عملکردی را تشریح کرد و به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.

دوشنبه، 24 مرداد 1401 - 09:56

حضور ساپکو و شبکه تامین ایران‌خودرو در نمایشگاه تخصصی قطعات مشهد

شرکت ساپکو در بیست و دومین نمایشگاه تخصصی قطعات، مجموعه‌ها و صنایع وابسته خودرو از ۲۴ تا ۲۷ مردادماه در سالن فردوسی نمایشگاه بین‌المللی مشهد حضور خواهد یافت.

یکشنبه، 23 مرداد 1401 - 10:05

بر اساس گزارش تیرماه شرکت بازرسی و استاندارد ایران؛ شاخص رضایت مشتریان ایران خودرو از فرآیند فروش به ۸۱.۷ درصد رسید

معاون کیفیت گروه صنعتی ایران خودرو از افزایش رضایت مشتریان گروه صنعتی ایران خودرو در حوزه فروش محصولات براساس ارزیابی‌های شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران خبر داد.

شنبه، 22 مرداد 1401 - 14:26

رشد ۴۱ درصدی تولید خودرو کامل در بزرگ‌ترین خودروساز خاورمیانه؛ خودروهای ناقص سایت مرکزی ایران‌خودرو به کم‌تر از ۲۰۰ دستگاه رسید

با برنامه‌ریزی صورت گرفته و تلاش شبانه‌روزی کارکنان گروه صنعتی ایران‌خودرو، خودروهای ناقص در سایت مرکزی به کم‌تر از ۲۰۰ دستگاه رسید و سایت تبریز به عنوان آخرین سایت، در حال تکمیل و جمع‌آوری خودروهای ناقص است.

شنبه، 22 مرداد 1401 - 07:53
صفحه 1 از 3ابتدا   قبلی   [1]  2  3  بعدی   انتها   

173852 :تعداد کل بازدیدها