(آرشیو ماه مهر 1401)

قائم مقام توسعه و تولید ایران خودرو مطرح کرد: کاهش هزینه در زنجیره ارزش خودرو با همکاری مشترک دو خودروساز

قائم مقام توسعه و تولید ایران خودرو، توسعه همکاری میان دو خودروساز بزرگ کشور را سبب هم افزایی در خدمات رسانی بهتر به مشتریان و کاهش قیمت تمام شده تولید و عرضه محصولات مترقی دانست.

چهارشنبه، 20 مهر 1401 - 11:54

مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو در برنامه صف اول، اصلاح قیمت مسیر اصلی توقف زیان تولید/ تارا و ۲۰۷ به بورس کالا می روند/ افزایش تولید فراتر از دستور رییس جمهوری

مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو ضمن تاکید بر تولید اقتصادی و حفظ حقوق سهام داران و ذی نفعان، تصریح کرد: مادامی که قیمت تمام شده تولید محصول از قیمت فروش بالاتر باشد، سفته بازی و تقاضای کاذب در بازار وجود خواهد داشت و برای رفع این مشکل باید تقاضای کاذ...

ﺳﻪشنبه، 19 مهر 1401 - 13:24

مدیرعامل شرکت ایپکو خبر داد: برنامه ایران خودرو برای تولید انبوه نسل جدید موتور EF7

مدیرعامل شرکت تحقیقات، طراحی و تولید موتور ایران‌خودرو (ایپکو) ضمن تشریح سه گام توسعه‌ای در مسیر پوست‌اندازی موتور محصولات ایران‌خودرو، از آغاز تولید انبوه نسل نوین موتور EF7 تا پایان سال خبر داد.

ﺳﻪشنبه، 19 مهر 1401 - 09:11

در مراسم امضای قرارداد ایران خودرو با تعاونی سواری کرایه بین‌شهری مطرح شد: برنامه کاهش میانگین سنی خودروهای بین شهری کشور به زیر پنج سال

معاون امور تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: امیدوارم با تلاش شرکت ایران خودرو تمامی خودروهای جدید، حداکثر تا دهه فجر امسال به ناوگان بین شهری کشور در قالب اتحادیه شرکت‌های تعاونی سواری کرایه بین شهری کشور اضافه شود.

دوشنبه، 18 مهر 1401 - 08:38

در بازدید از شرکت تحقیق، طراحی و تولید موتور ایران خودرو تاکید شد؛ تولید خودرو برقی در انتظار حمایت نهادهای حاکمیتی

نماینده مجلس شورای اسلامی با انتقاد از عدم همکاری برای تولید و تجاری سازی خودروهای برقی از سوی نهادهای حاکمیتی گفت: با توجه به این‌که شرایط برای تولید خودرو برقی از سوی خودروسازان فراهم است باید سفارش گذاری و درخواست خرید و تامین منابع مالی از سوی دو...

شنبه، 16 مهر 1401 - 12:51

بزرگ‌ترین خودروساز خاورمیانه می‌خواهد پرچم‌دار قوای محرکه باشد؛ جزییات تازه در مورد ایران‌خودرو پاورترین از زبان خطیبی

مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو با اعلام کرد: مشکلات موجود در صنعت قوای محرکه نبود حلقه تجاری بازرگانی است و در چنین شرایطی سفارش دهنده قوای محرکه باید دیدگاه اقتصادی داشته باشد و در مرحله اول باید این حلقه مفقوده را اصلاح کنیم.

شنبه، 16 مهر 1401 - 11:05

سیستم «ترنم تولید» در مونتاژ موتورسازی سه ایران‌خودرو راه اندازی شد؛ بومی‌سازی نخستین نرم‌افزار ردیابی و مانیتورینگ خطوط تولید ایران‌خودرو

با همت اداره اتوماسیون صنعتی در معاونت خدمات فنی ایران‌خودرو و با همکاری معاونت تولید قطعات و مجموعه ها و معاونت مهندسی سازمان و سیستم‌ها و معاونت تحقیقات، طراحی و تکوین محصول، سیستم ترنم تولید در موتورسازی سه طراحی، اجرا و راه اندازی شد.

شنبه، 16 مهر 1401 - 08:10

رکورد در تولید خودرو کامل سواری؛ تولید ایران خودرو در نیمه دوم سال شتاب گرفت

گروه صنعتی ایران خودرو موفق شد تا روز دوازدهم مهرماه، با عبور از رکورد تولید ۳۰۰ هزار دستگاه، رکورد جدیدی را در تولید خودرو سواری بر جای بگذارد.

پنجشنبه، 14 مهر 1401 - 09:57

قائم مقام توسعه و تولید ایران‌خودرو مطرح کرد: آمادگی ایران‌خودرو برای عبور از استانداردهای سخت‌گیرانه

قائم مقام توسعه و تولید گروه صنعتی ایران‌خودرو گفت: در آینده‌ استانداردهای سختگیرانه‌ای درباره مصرف سوخت و آلایندگی خودروها خواهیم داشت که ایران‌خودرو از هم‌اکنون خود را با استانداردها و قوانین مترقی هم‌سو می‌کند.

دوشنبه، 11 مهر 1401 - 13:55

نخستین خودرو ملی به موزه رفت؛ ایران‌خودرو از سمند و پژو ۴۰۵ پیاده شد

آخرین دستگاه از خودرو ملی سمند در حالی رهسپار موزه گروه صنعتی ایران خودرو شد که این محصول دست‌کم طی دو دهه گذشته بار سنگین خودکفایی و بلوغ صنعت خودرو کشور را به دوش کشیده و به نوعی باور ملی توانمندی در این صنعت را ایجاد کرده است.

یکشنبه، 10 مهر 1401 - 17:00
صفحه 2 از 3ابتدا   قبلی   1  [2]  3  بعدی   انتها   

139371 :تعداد کل بازدیدها