(آرشیو ماه آبان 1401)

استاندار کرمانشاه خبر داد: تصویب اعتبار هفت هزار میلیارد تومانی برای توسعه ایران خودرو کرمانشاه

استاندار کرمانشاه با اشاره به این‌که در کارخانه ایران خودرو کرمانشاه که مصوب سفر مقام معظم رهبری در سال ۱۳۹۰ است به دنبال اشتغال بیش‌تر جوانان بومی هستیم، گفت: طرح توسعه این پروژه با اعتبار هفت هزار میلیارد تومان مصوب شده که پی‌گیری و اجرایی شدن آن د...

چهارشنبه، 18 آبان 1401 - 09:21

طی یک سال آینده اجرایی می‌شود، صادرات ۳۵۰۰ دستگاه محصولات ایران‌خودرو به آذربایجان/ سودآوری محور فعالیت‌های صادراتی

مدیرعامل گروه صنعتی ایران‌خودرو از صادرات ۳۵۰۰ دستگاه خودروهای تارا اتوماتیک و دستی، دنا، دناپلاس و دناپلاس توربوشارژ اتوماتیک به کشور آذربایجان طی یک سال آینده خبر داد.

ﺳﻪشنبه، 17 آبان 1401 - 13:35

مراسم تودیع و معارفه مدیر عامل شرکت طراحی مهندسی و تامین قطعات ایران خودرو (ساپکو)برگزار شد

در پی انتصاب مهندس بهروز غفاری به عنوان سرپرست مدیر عاملی ساپکو ، مراسم تودیع مهندس عادل پیرمحمدی و معارفه مهندس بهروز غفاری در سالن کنفرانس سمند گروه صنعتی ایران خودرو برگزار شد.

دوشنبه، 16 آبان 1401 - 15:03

آخرین جزییات از دستاوردهای عبور مستقیم توسط آبی‌پوشان جاده مخصوص؛ تیراژ تولید هفتگی ایران‌خودرو به بیش از ۱۴ هزار دستگاه رسید

قائم مقام توسعه و تولید گروه صنعتی ایران‌خودرو علاوه بر تشریح دستاوردهای تولید کامل و عبور مستقیم، از افزایش تولید هفتگی از نیمه دوم امسال با توجه به توقف تولید ناقص خبر داد.

دوشنبه، 16 آبان 1401 - 10:09

با حکم مهدی خطیبی مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو بهروز غفاری سرپرست شرکت ساپکو شد

در حکمی از سوی مدیرعامل گروه صنعتی ایران‌خودرو، بهروز غفاری به عنوان سرپرست شرکت طراحی مهندسی و تامین قطعات ایران‌خودرو (ساپکو) منصوب و معرفی شد.

یکشنبه، 15 آبان 1401 - 21:01

حضور ساپکو و زنجیره تامین در پنجمین نمایشگاه بین المللی قطعات و مجموعه های خودروی شمال کشور

شرکت ساپکو با هدف بهبود تصویر و تحکیم تعامل با ذینفعان در پنجمین نمایشگاه بین المللی قطعات و مجموعه‌های خودروی شمال مشارکت خواهد کرد.

یکشنبه، 15 آبان 1401 - 16:13

مدیرعامل ایران‌خودرو در بازدید از الکتریک خودرو شرق تاکید کرد: ضرورت استفاده از ظرفیت شرکت‌های دانش‌بنیان در طرح‌های توسعه‌ای

مدیرعامل گروه صنعتی ایران‌خودرو ضمن تاکید بر استفاده از توان شرکت‌های دانش‌بنیان در توسعه زیرمجموعه‌های ایران‌خودرو، بر انجام فعالیت در حوزه‌های تخصصی و پرهیز از موازی‌کاری تاکید کرد.

یکشنبه، 15 آبان 1401 - 09:15

خطیبی در بازدید از شرکت ایمن خودرو شرق تاکید کرد: تولید با کیفیت قطعات ایمنی و داخلی‌سازی کامل ایربگ

مدیرعامل گروه صنعتی ایران‌خودرو در بازدید از شرکت تولیدکننده قطعات ایمنی خودرو، بر تولید با کیفیت و همچنین داخلی‌سازی واحد کنترل ایربگ در همکاری با دانش‌بنیان‌ها تاکید کرد.

شنبه، 14 آبان 1401 - 13:48

نایب رییس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی مطرح کرد: رویکردهای نویدبخش خودروسازان در حوزه فعالیت‌های دانش‌بنیان

نایب رییس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: مشاهده دستاوردهای تولید و خودکفایی، این پیام را به همراه دارد که تلاش‌های ارزنده‌ای در مجموعه صنعت خودرو کشور انجام شده و قطعا نمایشگاه قطعات و مجموعه‌های خودرو، فرصت مغتنمی برای نمایش توان...

شنبه، 14 آبان 1401 - 13:08

اجرای کامل ۲۷۹ پروژه کیفی تا انتهای دی‌ماه، تحقق ۷۰ درصدی برنامه‌های طرح جهش کیفیت ایران‌خودرو طی هفت ماه

معاون کیفیت گروه صنعتی ایران‌خودرو با اشاره به تعریف ۲۷۹ پروژه کیفی در راستای تدوین طرح جهش کیفیت، گفت: در حال حاضر ۷۰ درصد از پروژه های موجود در این طرح مطابق با برنامه محقق شده است و ۳۰ درصد باقی مانده نیز تا انتهای دی ماه امسال محقق خواهد شد.

شنبه، 14 آبان 1401 - 07:21
صفحه 3 از 5ابتدا   قبلی   1  2  [3]  4  5  بعدی   انتها   

138971 :تعداد کل بازدیدها